Yazdıklarım – İhsan S. Vasfi Hayatı ve Eserleri

75,00 

Türkmen gazeteci ve yazar İhsan Vasfi‘nin hayatı boyunca yazdığı yazılarının derlendiği Yazdıklarım – İhsan S. Vasfi Hayatı ve Eserleri sadece Kerkük Kitapçısı’nda.

SKU: 6849-96-5 Kategoriler: , , Etiketler: , ,

Gazeteci, araştırmacı yazar, dilci, hikâyeci, ansiklopedik ve magazin konularını işleyen çok yönlü bir yazar olarak İhsan Vasfi, Irak Türkmen kültür tarihinde önemli bir yer kazanmıştır. İyi bir eğitim görmüş, okuduğu okullarda başarı göstererek hep ön sıralara tırmanmıştır. Mükemmel İngilizcesi ve Arapçası sayesinde hem batı hem de doğu kültürünü yakından tanımıştır. Sahip olduğu geniş ufuk sayesinde birçok alanda ürün verebilmiştir. 

İhsan S. Vasfi çalışkan, titiz ve disiplinli hayatı ile görev yaptığı ortamlarda örnek bir şahsiyet olarak da ilgi çekmiştir. Okumaya ve araştırmaya düşkün olduğu kadar, yazmaya da önem vermiştir. Yazıları ile okuyucuların da bilgi dağarcıklarını zenginleştirmeğe çalışmıştır. Bu amaçla İhsan S. Vasfi’nin söz konusu olan yazıları bir araya getirilerek kitaplaştırılmıştır. Bu kitaptaki yazıları okudukça hem güzel bir tat alacak hem de yazarımızın çok yönlü taraflarına tanık olacaksınız. 

Yayın EviKerkük Vakfı
ISBN978-975-6849-96-5
Sayfa280
DilTürkçe
Basım TarihiŞubat 2021
Basım Yeriİstanbul
Baskı1. Baskı
Kapak TürüSıvama Sert Kapak
Kağıt Türü90 Gr. I. Hamur
Boyutlar23,5 × 16 cm

Henüz inceleme yok.

“Yazdıklarım – İhsan S. Vasfi Hayatı ve Eserleri” için ilk inceleme yapan siz olun.